KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13371038
nr 1337 1038
Dorothy de Bock Porter
(1873-1956), England
Blandteknik, 2 st. Äppelblom och Vide. Signerade. Motivet: 28x21,5 cm
Utrop:
500 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:16:23
Dorothy de Bock Porter
Läs mer om Dorothy de Bock Porter